1280 Väggbelysning
Bemålad metall. Höjd: 43 ca
Såld: 250 kr
Såldes den 15 oktober 2018 -
6127 Väggbelysning
Ett par, Ytterlampor, metall / glas. Höjd: 40
Såld: 250 kr
Såldes den 24 september 2018 -
6153 Väggbelysning
ett par, Metall, höjd: 30 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 23 april 2018
6469 Väggbelysning
metall, signerad. Toth, 38x70
Såld: 300 kr
Såldes den 31 oktober 2016 -
1396 Väggbelysning
Metall, Signerad Toth, 38x70
Såld: 200 kr
Såldes den 20 december 2015 -
8673 Väggbelysning
Ett par, 70-tal, metall / plastskärm, diameter: 28
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2014
1219 Väggbelysning
4 st, "Falkenbergs", metall, höjd: 21, 5
Såld: 100 kr
Såldes den 27 oktober 2014 -
4405 Väggbelysning
1 par, Metall, höjd: 110
Såld: 1.700 kr
Såldes den 11 april 2011 -
2024 Väggbelysning
Sol, metall
Såld: 100 kr
Såldes den 24 maj 2010